Witaj, dzisiaj jest Środa, 19 czerwca 2019
KONKURS MATEMATYCZNY

We wtorek 11.06.2019 r. odbył się II etap konkursu matematycznego dla uczniów klas I naszej szkoły.
Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowało się 19 uczniów. Ostatecznie przystąpiło 14 uczniów z klas pierwszych: 5 osób z klasy I A, 4 osoby z klasy I B, po 2 osoby z klasy IC i IF oraz 1 osoba z klasy I E.
Zakres materiału obejmował treści kształcenia z poziomu rozszerzonego klasy pierwszej. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań testowych wielokrotnego wyboru. Za każdą poprawną odpowiedź można było uzyskać 0,5 punktu i dodatkowo 0,5 punktu za poprawne wskazanie wszystkich odpowiedzi. Uczestnicy konkursu zmierzyli się również z 3 zadaniami otwartymi, za które łącznie do zdobycia było 15 punktów. Maksymalnie można było uzyskać 35 punktów.
Drugi etap zdecydowanie wygrał Jędrzej Pytko z klasy I A i do niego należy ostateczne zwycięstwo w konkursie!

Podsumowując:
I miejsce zajął Jędrzej Pytko z klasy I A
II miejsce zajął Mateusz Bernat z klasy I A
III miejsce zajął Mikołaj Wasiuczyński z klasy I C

W piątek 31.05.2019 r. odbył się również II etap konkursu matematycznego dla uczniów klas drugich naszej szkoły. Zdecydowane zwycięstwo po dwóch etapach odniósł Jakub Zięba z klasy II A, II miejsce zajął Przemysław Łabuń z klasy II A, a III miejsce zajął Michał Kogowski z klasy II B.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!