Witaj, dzisiaj jest Poniedziałek, 24 lipca 2017
UCZNIOWIE KLAS MEDYCZNYCH NA WYKŁADZIE O SZCZEPIENIACH

11-go kwietnia 2017 r. w auli Rektoratu PUM odbył się pierwszy wykład w ramach projektu „Spotkania ze Zdrowiem” na temat szczepień profilaktycznych. Prelegentem tego spotkania był Pan prof. Jacek Rudnicki, pediatra i neonatolog. Pan Profesor mówił o historii szczepień, omawiał dokładniej wybrane szczepienia ochronne i zwrócił uwagę na ogromne zmiany, jakie zaszły na całym świecie po wprowadzeniu szczepień. Wykład zakończył się występem wokalno – muzycznym Pana profesora, który na pewno dla większości słuchaczy był miłym zaskoczeniem.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 250 osób ( rodzice i młodzież ) w tym liczna, grupa uczniów naszej szkoły z klas 1E, 1F i 2F . Wiedza i informacje przekazane uczestnikom podczas tego spotkania niewątpliwie pomogą im dokonywać świadomych wyborów na temat zdrowia ich samych oraz zdrowia ich podopiecznych.
Na wykład zaprosił nas organizator tego projektu Jakub Udzik, absolwent naszej szkoły a obecnie student PUM w Szczecinie.