Witaj, dzisiaj jest Środa, 26 kwietnia 2017
TANECZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W Ostródzie, w miniony weekend uczniowie naszej szkoły a na co dzień tancerze Alfa Astra Stargard rywalizowali na Mistrzostwach Polski w klasach w tańcu towarzyskim. W sobotę, w tańcach latynoamerykańskich z 30 parami z 25 klubów, z całego kraju konkurowali: Szymon Stolarczyk (klasa 2F) & Natalia Pszczoła (klasa 2F) oraz absolwenci naszej szkoły Jakub Konarzewski & Nikola Kot.
Szymon i Natalia uplasowali się na 7 miejscu, zdobywając 2 punkty premium, dzięki którym awansowali do wyższej klasy B.
Na 11 miejscu znaleźli się Jakub i Nikola.
W niedzielę, zmagania w tańcach standardowych rozpoczęli: Konrad Piechota (absolwent) & Julia Mysiorek (klasa 2F) oraz Jakub Markowiak (klasa 2B) & Anna Kałuża ( gimn. nr 3). W tej kategorii startowało 25 par, z różnych klubów.
Kuba i Ania byli bezkonkurencyjni i zdobyli wymarzony tytuł mistrzów polski w tańcach standardowych.
Konrad i Julia uplasowali się na półfinałowym 13 miejscu.

Te mistrzostwa były wyjątkowe udane dla naszych par!
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

image5 (1)

image3(1)