Witaj, dzisiaj jest Wtorek, 19 czerwca 2018
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS II

W dniu 24.05.2018r. odbył się II etap konkursu matematycznego dla uczniów klas II naszej szkoły.
Do konkursu przystąpiło 11 uczniów z klas drugich zakwalifikowanych po I etapie: 6 osób z klasy II A, 3 osoby z klasy II B oraz 2 osoby z klasy II E.
Zakres materiału obejmował treści kształcenia z poziomu rozszerzonego. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań testowych wielokrotnego wyboru. Za każdą poprawną odpowiedź można było uzyskać 0,5 pkt. i dodatkowo 0,5 pkt. za poprawne wskazanie wszystkich odpowiedzi. Uczniowie zmierzyli się również z 3 zadaniami otwartymi. Za zadania otwarte łącznie do zdobycia było 15 pkt. Maksymalnie można było uzyskać 35 punktów.
Zdecydowane zwycięstwo po dwóch etapach odniósł Przemysław Rybarczyk z klasy II A, który uzyskał łącznie 66,5 pkt. (po I etapie 33 pkt.), II miejsce zajął Bartosz Bobkowski z klasy II A zdobywając 53 pkt. (po I etapie 28 pkt.), a III miejsce zajął Michał Kowalski również z klasy II A z 41 pkt. (po I etapie 26,5 pkt.).

Laureatom serdecznie gratulujemy!