Witaj, dzisiaj jest Środa, 21 listopada 2018
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS I

W dniu 7.06.2018r. odbył się II etap konkursu matematycznego dla uczniów klas I naszej szkoły.
Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z klas pierwszych zakwalifikowanych po I etapie: 9 osób z klasy I A, 1 osoba z klasy I B oraz 4 osoby z klasy I C.
Zakres materiału obejmował treści kształcenia z poziomu rozszerzonego. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań testowych wielokrotnego wyboru. Za każdą poprawną odpowiedź można było uzyskać 0,5 pkt. i dodatkowo 0,5 pkt. za poprawne wskazanie wszystkich odpowiedzi. Uczniowie zmierzyli się również z 3 zadaniami otwartymi. Za zadania otwarte łącznie do zdobycia było 15 pkt. Maksymalnie można było uzyskać 35 punktów.
Zdecydowane zwycięstwo po dwóch etapach odniósł Przemysław Łabuń z klasy I A, który uzyskał łącznie 59 punktów, II miejsce zajęli Kacper Krawczyk z klasy I C i Jakub Zięba z klasy I A zdobywając 53 punkty, a III miejsce zajął Michał Maranda również z klasy I A z 51 punktami.

Laureatom serdecznie gratulujemy!