Witaj, dzisiaj jest Środa, 29 stycznia 2020
„Szkolni samorządowcy”

Uczniowie naszego Liceum już od dwóch lat aktywnie działają przy Młodzieżowym Zespole Doradczym Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński. Naszą szkołę reprezentują  Bartłomiej Banaszek z klasy 2f oraz Joanna Brygman z klasy 1a, którzy pełnią w nim również ważne i odpowiedzialne funkcje. Są najbliższymi współpracownikami Prezydenta: Bartek jest Przewodniczącym Zespołu natomiast Asia Sekretarzem.
Młodzieżowy Zespół Doradczy Prezydenta jest organem opiniodawczo-doradczym, ale dzięki inicjatywie stargardzkiej młodzieży powstało m.in.: miejsce ogniskowe w Parku Panorama i boisko do gry w siatkówkę w Parku Chrobrego. Młodzi zainicjowali także imprezę wchodzącą w cykliczny kalendarz wydarzeń Stargardu, którą jest Festiwal Młodych.
Asię i Bartka będziemy mogli usłyszeć w Radiu Stargard 22 maja o godzinie 15:00.

Życzymy owocnych dyskusji i kreatywnych inicjatyw w przyszłości.

samorząd2

samorząd4

samorząd1

samorząd3