Witaj, dzisiaj jest Poniedziałek, 24 lipca 2017

SPORT  W  ROKU  SZKOLNYM   2014/2015

Wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym:

• II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekunowie: M. Różyczka i J. Wróblewicz

• IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Chłopców w ramach Licealiady. Awans do Finału Wojewódzkiego.

Opiekunowie: M. Różyczka i J. Wróblewicz

• II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekunowie: M. Januchowska i J. Wróblewicz

• IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w ramach Licealiady.

Opiekunowie: M. Januchowska i J. Wróblewicz

• V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekun: M. Januchowska

• V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Licealiady.

Opiekun: M. Januchowska

• I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady. Awans do Mistrzostw Regionu.

Opiekun: E. Lisowska

• V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Licealiady.

Opiekun: E. Lisowska

• II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekun: E. Lisowska

• II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Licealiady.

Opiekun: J. Wróblewicz

• I miejsce w klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Stargardzkiego w pływaniu podczas Drugiej Soboty Pływackiej.

Opiekun: E. Lisowska

• I miejsce Dominiki Walukiewicz i III miejsce Pawła Kowalczyka w Powiatowym Turnieju o Tytuł Mistrza Szachowego.
  • VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Szachów Drużynowych w ramach Licealiady.

Opiekun: J. Wróblewicz

• I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców w ramach Licealiady. Awans do Mistrzostw Regionu.
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłce Siatkowej chłopców w ramach Licealiady.

Opiekun: M. Różyczka

• IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekun: M. Januchowska

• I miejsce w Mistrzostwach Regionu w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach Licealiady. Awans do Finału Wojewódzkiego.
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekun: E. Lisowska

• II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców w ramach Licealiady.

Opiekun: J. Wróblewicz

• III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt w ramach Licealiady.

Opiekun: J. Wróblewicz

• I miejsca sztafet 4×100 m dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Rozstawnych w ramach Licealiady.
  • II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Rozstawnych w ramach Licealiady.

Opiekunowie :  M. Januchowska  i  J. Wróblewicz

• II miejsce dziewcząt  i  III miejsce chłopców w sztafecie 4×100 m w Finale Wojewódzkim Biegów Rozstawnych w ramach LIcealiady.

Opiekunowie :  M. Januchowska  i  J. Wróblewicz

• VI miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Licealiady.

Opiekunowie :  M. Różyczka  i  J. Wróblewicz

• I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w wiosłowaniu na ergometrze.
  • I miejsce Karoliny Cieślak ( 2b ) i II miejsce Kacpra Smeli ( 3c ) w Mistrzostwach Powiatu w wiosłowaniu na ergometrze.

Opiekun :  J. Wróblewicz