Witaj, dzisiaj jest Niedziela, 08 grudnia 2019
<
  • Szkoła roku
Sport

      

SPORT SZKOLNY W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt :

Rzepka Nikola 2C; Cebulska Matylda 2C; Frank Ines 2E; Fartuszniak Zuzanna 1G; Krajewska-Juś Paula 3E; Drapińska Aleksandra 1G; van Wijgerden Tessa 2D; Wierzbicka Agnieszka 2C; Guminiak Natalia 3E; Łopusiewicz Alicja 2F; Krasowska Aleksandra 3E; Żurawowicz Joanna 3F ; Drewniak Katarzyna 3B; Miąsko Julia 2B; Komisarczyk Zuzanna 2C.

Opiekunowie: Marek Różyczka i Jerzy Wróblewicz.

 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chłopców :

Szumin Kacper 2C; Łabuń Przemysław 2A; Pająk Wojciech 3A; Krawczyk Kacper 2C; Babicki Bartosz 3B; Szwaczkowski Piotr 2F ; Stelmasik Paweł 2A; Nosal Krzysztof 2A; Marek Maciej 3B; Misiaszek Paweł 2A; Janoch Konrad 3B; Jacek Kacper 3B; Płowens Tomasz 3A; Dzideczek Michał 1A; Ziemba Jakub 3C;. Modrzejewski Mateusz 1A.

Opiekunowie: Marek Różyczka i Jerzy Wróblewicz.

 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt :

Błaszczyk Zuzanna 1F; Cebulska Matylda 2C; Czyleko Sandra 1C; Drapińska Aleksandra 1G; Fartuszniak Zuzanna 1G; Frank Ines 2E; Fudała Oliwia 2F; Koluch Anita 2F; Małek Alicja 1A; Przybyłowska Natalia 3D; van Wijgerden Tessa 2D; Wierzbicka Agnieszka 2C.
Opiekunowie: Mieczysława Januchowska i Jerzy Wróblewicz.

 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców :

Babicki Bartosz 3B; Dzideczek Michał 1A; Jarosz Łukasz 1C; Kowalski Michał 3A; Marólewski Tomasz 3A ; Misiaszek Paweł 2A; Płowens Tomasz 3A; Podgórski Kacper 3A ; Pytko Jędrzej 1A; Stelmasik Paweł 2A; Szwaczkowski Piotr 2F.

Opiekunowie: Mieczysława Januchowska i Jerzy Wróblewicz.

 
V miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt w ramach Licealiady :

Małek Alicja 1A; Szymkiewicz Aleksandra 1B; Czyleko Sandra 1C; Błaszczyk Zuzanna 1F; Fartuszniak Zuzanna 1G; Kuczyńska Aleksandra 2A; Cebulska Matylda 2C; Wierzbicka Agnieszka 2C; Fran Ines 2E; Koluch Anita 2F; Krajewska-Juś Paula 3E; Przybyłowska Natalia 3D.

Opiekunowie: Mieczysława Januchowska i Jerzy Wróblewicz.

 
VI miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców w ramach Licealiady :

Dzideczek Michał 1A; Pytko Jędrzej 1A; Jarosz Łukasz 1C; Stelmasik Paweł 2A; Krawczyk Kacper 2C; Borowski Kamil 2F; Szwaczkowski Piotr 2F; Kowalski Michał 3A; Pająk Wojciech 3A; Płowens Tomasz 3A; Babicki Bartosz 3B.

Opiekunowie: Mieczysława Januchowska i Jerzy Wróblewicz.

 
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców :

Bednarski Szymon 1B; Pytko Jędrzej 1A; Romanowicz Szymon 3E.

Opiekun: Ewa Lisowska.

 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym dziewcząt w ramach Licealiady :

Kominowska Natalia 1A ; Bednarek Dominika 1D ; Miąsko Julia 2B ; van Wijgerden Tessa 2D ; Drewniak Katarzyna 3B ; Kober Julia 3C ; Brodowska Karolina 3E ; Maćkowiak Anna 3E ; Restel Tamara 3E .

Opiekun: Ewa Lisowska.

 
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym chłopców w ramach Licealiady :

Kilar Miłosz 1B ; Świerbołek Mateusz 1B ; Lew Maciej 1C ; Amroży Patryk 2C ; Kostecki Mikołaj 2D ; Doszczeczko Jacek 3A ; Górniak Jan 3A ; Podgórski Kacper 3A ; Soboń Jakub 3B .

Opiekun: Mieczysława Januchowska.

 
III miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu Drużynowym dziewcząt :

Bednarek Dominika 1D ; Miąsko Julia 2B ; Drewniak Katarzyna 3B ; Kober Julia 3C ; Brodowska Karolina 3E ; Maćkowiak Anna 3E ; Restel Tamara 3E ; Tomczak Karolina 3F

Opiekun: Ewa Lisowska.

 
V miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu Drużynowym chłopców :

Kilar Miłosz 1B ; Świerbołek Mateusz 1B ; Lew Maciej 1C ; Amroży Patryk 2C ; Doszczeczko Jacek 3A ; Górniak Jan 3A ; Podgórski Kacper 3A ; Soboń Jakub 3B .

Opiekun: Mieczysława Januchowska.

 
X miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie dziewcząt :

Kutek Karolina 2D ; Restel Tamara 3E .

Opiekun: Marek Różyczka.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady :

Kociuban Nikola 1E ; Tomaszkiewicz Aleksandra 1F ; Sławińska Martyna 1G ; Spychała Wiktoria 1G ; Komisarczyk Zuzanna 2C ; Marcinkiewicz Klaudia 2C ; Kutek Karolina 2D ; Koluch Anita 2F ; Łopusiewicz Alicja 2F ; Drewniak Katarzyna 3B ; Marek Natalia 3B ; Restel Tamara 3E ; Żurawowicz Joanna 3F .

Opiekun: Jerzy Wróblewicz.

 
V miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie chłopców :

Misiaszek Paweł 2A ; Pająk Wojciech 3A .

Opiekun: Marek Różyczka.

 
V miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Szachach Drużynowych :

Restel Tamara 3E ; Sokołowski Bartosz 3E ; Demczyna Wiktor 3A ; Malec Andrzej 2A ; Łabuń Przemysław 2A .

Opiekun: Jerzy Wróblewicz.

Zestawienie najlepszych osiągnięć sportowych przygotował Jerzy Wróblewicz.