Witaj, dzisiaj jest Sobota, 25 listopada 2017
Olimpiady

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego młodzież z wszystkich poziomów klas uczestniczyła w eliminacjach szkolnych olimpiad przedmiotowych. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 87 uczniów w 16 olimpiadach przedmiotowych. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 12 uczniów w 7 olimpiadach.

• W LVI edycji OLIMIADY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM szkołę reprezentował ucz. Michał Rogala z kl. III E.

Opiekun:  I. Owczarek

• W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE szkołę będą reprezentować ucz.: Kinga Gulczyńska z kl. III G i ucz. Piotr Szymański z kl. II B.

Opiekun: D. Małozięć

• W II edycji OLIMPIADY SOLIDARNOŚCI pod hasłem „ Dwie dekady historii” do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowały się ucz. Daria Grabarek i ucz. Dawid Batko z kl. II F.

Opiekun: D. Małozięć

• W XXVIII OLIMPIADZIE WIEDZY EKONOMICZNEJ szkołę będzie reprezentować ucz. Piotr Szymański z kl. II B.

Opiekun: M. Miszczak

• W XXIII OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA w eliminacjach okręgowych weźmie udział ucz. Karolina Milicz z kl. I C.

• W XXXVIII OLIMPIADZIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO w eliminacjach okręgowych wzięli udział ucz.: Oskar Szkudło z kl. III A, M. Adamczyk i Kinga Gulczyńska z kl. III G

Opiekun: M. Roszak

• W XXXIX OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO do eliminacji okręgowych przystąpiły ucz. Urszula Brajta z kl. II A – opiekun: M. Jankowska i ucz. Natalia Bitner z kl. I F – opiekun: I. Iżewski

• W XLI edycji OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ naszą szkołę reprezentowała po raz kolejny ucz. Martyna Taźbierska z kl. III A

Opiekun: G. Jurczyk

• W OLIMPIADZIE LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO szkołę będzie reprezentowała ucz. Małgorzata Marczak z kl. I F

Opiekun: D. Steinbach-Kłusek

• Po raz drugi uczniowie przystąpili do WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADY KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNEJ LZS. Drużyna reprezentowana przez ucz.: Maksymiliana Chojankowskiego, Michała Suleję, Piotra Szymańskiego, Karolinę Cieślak, Marcelinę Banachowską z kl. II B zdobyła pierwsze miejsce.

Opiekun: G. Jurczyk

• W X OLIMPIADZIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI szkołę będzie reprezentował ucz. Piotr Szymański z kl. II B

Opiekun: M. Miszczak

• W XXX OLIMPIADZIE EKOLOGICZNEJ szkołę będą reprezentować ucz.: Marcin Bajerowicz i Michalina Żmuda z kl. II C oraz ucz. Karolina Milcz z kl. I c.

Opiekun: Jolanta Wegner