Witaj, dzisiaj jest Poniedziałek, 16 lipca 2018
NAJLEPSZY GEOGRAF 2018
Dobiegł końca Szkolny Konkurs Geograficzny o tytuł Najlepszego Geografa w roku szkolnym 2017 / 2018.
Konkurs prowadzony był w dwóch kategoriach:
– na poziomie podstawowym dla uczniów klas pierwszych
– na poziomie rozszerzonym dla uczniów klas drugich i trzecich, którzy realizowali program rozszerzonej geografii.
Do finału dobiegli uczniowie, którzy w swoich klasach okazali się najlepsi, a spośród nich wyłoniliśmy Najlepszych Geografów 2018.
I tak:
– w klasach pierwszych tytuł  „Najlepszy Geograf 2018” uzyskała uczennica klasy I D – Daria Beata GLIWA
– w klasach drugich z rozszerzonym programem nauczania geografii ten tytuł uzyskał Konrad JANOCH – z klasy II B
– w klasach trzecich z rozszerzonym programem nauczania geografii najlepszą okazała się Oliwia MALAK z klasy III C
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM, nagrody zostaną wręczone na uroczystości zakończenia roku szkolnego 22 czerwca 2018 roku.
 Wcześniej swoją nagrodę odebrała nasza tegoroczna maturzystka Oliwia.