Witaj, dzisiaj jest Niedziela, 20 października 2019
<
  • Szkoła roku
Konkursy przedmiotowe

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza
w Stargardzie z matematyki, fizyki i informatyki
w roku szkolnym w roku szkolnym 2018/2019

A. Osiągnięcia z matematyki

· LX Międzyszkolne Zawody Matematyczne w Szczecinie

1. Przemysław Rybarczyk kl. III a 7 miejsce
VI miejsce drużynowo
· Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2019

1. Przemysław Rybarczyk kl. III a wynik bardzo dobry
2. Przemysław Łabuń kl. II a wyróżnienie
3. Michał Maranda kl. II a wyróżnienie

· Szkolny Konkurs Matematyczny Klas III

I miejsce Przemysław Rybarczyk kl. III a
II miejsce Bartosz Bobkowski kl. III a
III miejsce Michał Kowalski kl. III a

· Szkolny Konkurs Matematyczny Klas II

I miejsce Jakub Zięba kl. II a
II miejsce Przemysław Łabuń kl. II a
III miejsce Michał Kogowski kl. II b

· Szkolny Konkurs Matematyczny Klas I

I miejsce Jędrzej Pytko kl. I a
II miejsce Mateusz Bernat kl. I a
III miejsce Mikołaj Wasiuczyński kl. I c

B. Osiągnięcia z fizyki

· LXI Międzyszkolny Turniej Fizyczny w Szczecinie

1. Bartosz Bobkowski kl. III a 9 miejsce
2. Michał Kowalski kl. III a 13 miejsce

· Szkolny Konkurs Fizyczny Klas III

I miejsce Michał Kowalski kl. III a
II miejsce Przemysław Rybarczyk kl. III a
III miejsce Bartosz Bobkowski kl. III a

· Szkolny Konkurs Fizyczny Klas II

I miejsce Jakub Zięba kl. II a
II miejsce Jakub Romanowski kl. II a
III miejsce Michał Maranda kl. II a

C. Osiągnięcia z informatyki

· XXVI Olimpiada Informatyczna

1. Przemysław Rybarczyk kl. III a – udział w II etapie

 

 

 

 

 

Osiągnięcia z matematyki w roku szkolnym 2017/2018

· LIX Międzyszkolne Zawody Matematyczne

1. Przemysław Rybarczyk kl. II a 9 – 10 miejsce
2. Aleksandra Kaczyńska kl. III a 33 – 34 miejsce
3. Jakub Pospiech kl. III a 36 – 37 miejsce
4. Kacper Trzeciak kl. III a 45 – 47 miejsce
VI miejsce drużynowo

· XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Ponadgimnazjalnych

1. Aleksandra Kaczyńska kl. III a I miejsce
2. Jakub Pospiech kl. III a II miejsce
3. Michał Szmit kl. III a II miejsce
4. Michał Jaroń kl. III a III miejsce
I miejsce drużynowo

· Kangur 2018

1. Jakub Pospiech kl. III a wyróżnienie
2. Przemysław Rybarczyk kl. II a wyróżnienie
3. Joanna Chmiel kl. II a wyróżnienie
4. Jakub Zięba kl. I a wyróżnienie
5. Przemysław Łabuń kl. I a wyróżnienie
6. Michał Maranda kl. I a wyróżnienie
7. Jakub Łukasik kl. I a wyróżnienie
8. Malwina Kułaga kl. I c wyróżnienie

· Szkolne Konkursy Matematyczne

Kl. III
1. Aleksandra Kaczyńska kl. III a I miejsce
2. Kacper Trzeciak kl. III a II miejsce
3. Jakub Pospiech kl. III a III miejsce

Kl. II
1. Przemysław Rybarczyk kl. II a I miejsce
2. Bartosz Bobkowski kl. II a II miejsce
3. Michał Kowalski kl. II a III miejsce

Kl. I
1. Przemysław Łabuń kl. I a I miejsce
2. Kacper Krawczyk kl. I c II miejsce
3. Jakub Zięba kl. I a II miejsce
4. Michał Maranda kl. I a III miejsce

Osiągnięcia z fizyki w roku szkolnym 2017/2018

· LX Międzyszkolny Turniej Fizyczny

1. Michał Szmit kl. III a 11 miejsce
2. Aleksandra Kaczyńska kl. III a 14 miejsce
3. Kacper Trzeciak kl. III a 18 miejsce
4. Jagoda Wójcik kl. III a 18 miejsce

VI miejsce drużynowo

· Szkolne Konkursy Fizyczne
Kl. III
1. Kacper Trzeciak kl. III a I miejsce
2. Aleksandra Kaczyńska kl. III a II miejsce
3. Michał Szmit kl. III a III miejsce

Kl. II

1. Bartosz Bobkowski kl. II a I miejsce
2. Michał Kowalski kl. II a I miejsce
3. Przemysław Rybarczyk kl. II a II miejsce
4. Joanna Chmiel kl. II a III miejsce

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

  • W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O JANIE KARSKIM organizowanym przez IPN w Łodzi pod hasłem „ Za dużo wiedziałem w czasie wojny” drużyna ucz. z kl. I E w składzie Martyna Kozioł, Julia Widoniak, Kinga Małek zdobyły VI miejsce.

Opiekun: D. Małozięć

 

  • W POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY NA TEMAT AIDS I HIV organizowanym przez PCK oddział w Stargardzie Szczec. I lokatę zdobył ucz. Jakub Udzik z kl. III E

 

  • Iga Ossowska z kl. I A zdobyła II miejsce w KONKURSIE PLASTYCZNYM „11 LISTOPADA – W BIELI I W CZERWIENI” organizowanym przez Klub Garnizonowy.

 

  • Beniamin Ziomko z kl. III E w KONKURSIE PLASTYCZNYM organizowanym przez Książnicę Stargardzką uzyskał II miejsce.

Opiekun: D. Steinbach-Kłusek

 

  • W XVI MISTRZOSTWACH SZKÓŁ POWIATU STARGARDZKIEGO W MARSZU NA ORIENTACJĘ w kategorii szkół ponadgimnazjalnych drużyna w składzie: Maksymilian Chojankowski z kl. II B, Jakub Przybylski z kl. III A, Piotr Zakrzewski z kl. II E, zdobyła I miejsce. Drużynę przygotowała M. Roszak, a opiekunem w czasie zawodów był I. Iżewski.

 

  • W KONKURSIE NA LOGO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ I miejsce zdobyła Kamila Wojtoniszak z kl. I E. Konkurs przygotowały i przeprowadziły K. Malak i Maciusowicz.

 

  • W KONKURSIE RECYTACJI POEZJI ADAMA MICKIEWICZA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH wyróżniły się Wiktoria Wyszyńska z kl. I F., a w kategorii poezji śpiewanej ucz. Zuzanna Matysiak z kl. II B i ucz. Mateusz Góralczyk z kl. III C. Konkurs przygotowały i przeprowadziły D. Steibach-Kłusek i B. Podleśna