• 1 września 2021 r. uruchomiliśmy klasę o profilu "Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne"
          • Zwycięstwo dziewcząt w Drużynowych Biegach Przełajowych,

Na stadionie lekkoatletycznym im. dr Jerzego Cieśli w Stargardzie, 9 kwietnia 2024 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady. Dziewczęta rywalizowały na dystansie ok. 1000 m., a chłopcy na dystansie ok. 1500 m.

W klasyfikacji końcowej reprezentacja Naszej Szkoły w kategorii dziewcząt zajęła I miejsce, a chłopcy uplasowali się na IV pozycji.

• XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny

W Zespole Szkół Nr 1 w Stargardzie, 5 kwietnia 2024 roku odbył się XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny.

W klasyfikacji końcowej drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce.

Szkołę reprezentowali uczniowie:

1. Różycka Paulina kl. IV A
            2. Nowak Daria kl. IV A
            3. Białek Weronika kl. IV B
            4. Olszewski Adam kl.
          • Klasy II E i II G w Plastinarium

Dnia 27 marca 2024 r. klasy II E i II G uczestniczyły w wycieczce do Gubina.

Uczniowie udali się na dydaktyczną wędrówkę po Plastinarium, czyli jedynym w swoim rodzaju obiekcie na skalę światową, gdzie poznaje się na własne oczy anatomię ludzką i zwierzęcą oraz proces plastynacji i techniki preparacji.

• L Olimpiada Geograficzna

Paweł Lichota, uczeń klasy 4b, zakwalifikował się do etapu centralnego

L Olimpiady Geograficznej zajmując wysokie, 6. miejsce w okręgu!

Życzymy powodzenia Pawłowi w zawodach finałowych, które odbędą się

w dniach 18-21 kwietnia w Łodzi!

Opiekunem ucznia jest mgr Agnieszka Pałczyńska.

• Spotkanie z Dariuszem Kulmą - Nauczycielem Roku

Dnia 4 marca uczestniczki projektu Matura+ spotkały się z Panem Darkiem Kulmą - nauczycielem wielokrotnie wyróżnianym za swoje osiągnięcia m.in. tytułem Nauczyciela Roku. Dzięki fundacji Empiria i Wiedza maturzyści mogą współpracować z Panem Kulmą na zajęciach zdalnych przygotowujących do matury. W ubiegły poniedziałek spotkanie miało na celu zmotywowanie uczestników projektu do wzmożonego wysiłku w ostatnich tygodniach przed egzaminami dojrzałości.

Wtorek 16.04.2024