Witaj, dzisiaj jest Wtorek, 30 czerwca 2015
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
Rekrutacja

RERKUTACJA 2015

Informujemy kandydatów, że dokumenty (świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego lub ich kopie) będą przyjmowane w salach na parterze szkoły. Klasa – A – sala nr 8, Klasa – B – sala nr 8, Klasa – C – sala nr

Czytaj Dalej

probny_m

UWAGA ABSOLWENCI

Informujemy, że świadectwa maturalne będą wydane w dniu 30 czerwca 2015 roku o godzinie 11:00. Spotkanie absolwentów z wychowawcami w salach na I piętrze. Lista sal w pliku pdf.

1lo

EGZAMINY POPRAWKOWE

TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH za rok szkolny 2014/2015 26.08.2015 r., (środa) godz. 9:00 sala nr 6 • język polski • historia 27.08.2015 r., (czwartek) 9:00 sala nr 6 • matematyka

DSC_1234

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

W środę 24 czerwca 2015 r. w naszej szkole został przeprowadzony Dzień Sportu Szkolnego. W programie imprezy znalazło się siedem konkurencji sprawnościowych i jedna teoretyczna. Uczniowie wspólnie ze swoimi wychowawcami mogli wystartować po uprzednim zgłoszeniu w dowolnej liczbie konkurencji zdobywając

Czytaj Dalej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WOLONTARIAT NA IX MIĘDZYNARODOWYM BIEGU ULICZNYM O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ

Dnia 20 czerwca 2015 r. pięćdziesięciu uczniów – wolontariuszy naszej szkoły brało udział w organizacji biegu o BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ.  Wolontariusze zostali wysoko ocenieni przez organizatorów i uczestników biegu za kompetencje i wysoką kulturę osobistą. Gratulujemy wzorowej postawy i dziękujemy !!!

ergonometr4

DRUŻYNA I LO NAJLEPSZA W POWIECIE W WIOSŁOWANIU NA ERGOMETRZE

Dnia 19 czerwca 2015 r. w Parku Popiela w ramach II Stargardzkiego Festynu Młodych Wioślarzy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w wiosłowaniu na  ergometrze. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce. Indywidualnie na I miejscu wśród dziewcząt została sklasyfikowana Karolina Cieślak

Czytaj Dalej