Witaj, dzisiaj jest Piątek, 24 lutego 2017
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
konkursy

WYNIKI KONKURSÓW DLA GIMNAZJALISTÓW

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Stargardzie przeprowadzono konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów z terenu naszego powiatu. Konkursy organizowane są pod patronatem Starosty Stargardzkiego. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczestników konkursów: BIOLOGIA MATEMATYKA FIZYKA GEOGRAFIA JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK NIEMIECKI

Czytaj Dalej

SONY DSC

Plan lekcji na rok szkolny 2016/2017

WAŻNE! Od poniedziałku 02 stycznia 2017 obowiązuje nowy zmieniony plan lekcji. Plan wygenerowano 2016-12-31. UWAGA: jeżeli data jest inna należy odświeżyć stronę. PLAN MOŻNA ODCZYTAĆ KLIKAJĄC NA TABLICĘ NIŻEJ.  

Therapy Subjects for a Research Paper

Dissertation Writing Services Uk Dissertation writing company. Excellent transcription companies british, skilled writing company that easily garner the sikh coalition launched statement publishing aid. Dissertation editing and appointment companies by League PhDs. Dissertation Manager focuses on APA 6th, statistics, research,

Czytaj Dalej

104_1566

ZIMOWE FERIE TYLKO Z KSIĄŻKĄ !

Biblioteka szkolna zakupiła książki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wszystkie zostały już opracowane i czekają na półkach. Posiadamy ponad 600 tytułów! Jeśli nie wiesz co zrobić z wolnym czasem w czasie ferii, to zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki. Proponujemy książki

Czytaj Dalej

IMG_0445

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Po raz kolejny nasza szkoła gościła młodych artystów, uczniów szkół gimnazjalnych, uczestników Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Poziom wszystkich prezentacji był bardzo wysoki i jury w składzie: prof. I.Iżewski, prof. R.Kulesza i prof. M.Szmagaj, miało niezwykle trudne zadanie. Wszyscy występujący byli perfekcyjnie

Czytaj Dalej

IMG_1510

SIATKARKI STAREGO NAJLEPSZE

2 lutego 2017 r w Hali Miejskiej odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce. Skład reprezentacji: Marek Natalia (1b), Kaczorowska Patrycja (1b), Kober

Czytaj Dalej