Witaj, dzisiaj jest Piątek, 27 listopada 2015
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
bodynek_LO

Zebrania z rodzicami

W dniu 24 listopada o godzinie 16:30 odbędą się spotkania z rodzicami. Wykaz sal dla poszczególnych klas znajduje się w pliku pdf SALE.

1lo

NOWY PLAN LEKCJI

Od poniedziałku 23 listopada 2015 obowiązuje nowy plan lekcji. Po otwarciu strony z planem lekcji klasy należy zwrócić uwagę na datę wygenerowania planu. Poprawna data to 2015-11-20. Jeżeli data jest starsza należy odświeżyć stronę.

Widok fasady

REJONOWE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Corocznie w naszej szkole przeprowadzane są eliminacje II etapu konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów z tereny powiatu stargardzkiego. W tym roku konkursy będą przeprowadzone z następujących przedmiotów: Chemiczny          16 listopada 2015 r., godz.14.00 – Lista uczestników; Matematyczny     20

Czytaj Dalej

DSCF0487 (2)

KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 18.11.2015r. odbyły się I etap konkursu matematycznego dla uczniów klas III naszej szkoły. Do konkursu zgłosiło się 11 uczniów z klas trzecich: 7 osób z klasy III A, 2 osoby z klasy III B oraz 2 osoby z

Czytaj Dalej

image1 (1) - Kopia

TANECZNE SUKCESY

11 listopada 2015 roku w Prochowicach odbył się Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Prochowic, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz jej absolwent. Ten turniej zakończył się wspaniałym sukcesem dla stargardzkich par w tańcach latynoamerykańskich: –

Czytaj Dalej

IMG_20151106_110448

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ FIZYKI MEDYCZNEJ

Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej wraz z Instytutem Fizyki Uniwersytetu Szczecińskiego, Zakładem Fizyki Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie przeprowadziły obchody Międzynarodowego Dnia Fizyki Medycznej. Wykłady i prezentacje przeprowadzono 6 listopada 2015 roku, w

Czytaj Dalej