Witaj, dzisiaj jest Poniedziałek, 27 marca 2017
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
konkursy

WYNIKI KONKURSÓW DLA GIMNAZJALISTÓW

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Stargardzie przeprowadzono konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów z terenu naszego powiatu. Konkursy organizowane są pod patronatem Starosty Stargardzkiego. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczestników konkursów: BIOLOGIA MATEMATYKA FIZYKA GEOGRAFIA JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK NIEMIECKI

Czytaj Dalej

SONY DSC

Plan lekcji na rok szkolny 2016/2017

WAŻNE! Od poniedziałku 02 stycznia 2017 obowiązuje nowy zmieniony plan lekcji. Plan wygenerowano 2016-12-31. UWAGA: jeżeli data jest inna należy odświeżyć stronę. PLAN MOŻNA ODCZYTAĆ KLIKAJĄC NA TABLICĘ NIŻEJ.  

SONY DSC

SPOTKANIA Z RODZICAMI

W dniu 28 marca 2017 roku o godzinie 16:30 odbędą się spotkania z rodzicami. Sale lekcyjne umieszczone są w pliku SALE. Rodzice uczniów klas III o godzinie 16:30 spotykają się z Dyrektorem szkoły w Auli, a następnie w salach lekcyjnych

Czytaj Dalej

20170317_162637

WYRÓŻNIONY PROJEKT NAUKOWY AGATY MOMOT

W Technoparku Pomerania w Szczecinie 17 marca 2017r. odbył się Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory na którym to młodzi naukowcy mają szansę na skonfrontowanie swoich pomysłów z przedstawicielami świata nauki oraz zdobycie doświadczenia w prezentowaniu autorskich projektów naukowo-badawczych. Swoje projekty zaprezentowało

Czytaj Dalej

image5 (1)

TANECZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W Ostródzie, w miniony weekend uczniowie naszej szkoły a na co dzień tancerze Alfa Astra Stargard rywalizowali na Mistrzostwach Polski w klasach w tańcu towarzyskim. W sobotę, w tańcach latynoamerykańskich z 30 parami z 25 klubów, z całego kraju konkurowali:

Czytaj Dalej

2

MAMBAŁAGA – W GŁOWIE, W SOBIE, TO MI PRZESZKADZA

Pod takim tytułem odbyły się warsztaty przeprowadzone przez Natalię Bukowską z klasy I F dla uczniów kilku klas naszej szkoły. Natalia przygotowała ten projekt w ramach XXV Olimpiady Zdrowego Stylu Życia. Akcja miała na celu poszerzenie wiedzy uczniów na temat

Czytaj Dalej

Spy Mobile Phone

To Getting The Free Phones your Ultimate Guide, Helpful tips to searching about campaigns through the united states, together with the demands needed to have a free U.Sernment cellphone;s most widely used mobile phone vendors.