Witaj, dzisiaj jest Środa, 04 maja 2016
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
Rekrutacja2016

REKRUTACJA 2016/2017

Zasady rekrutacji do klasy pierwszej w roku szkolnym 2016/2017 zostały umieszczone w pliku pdf- REKRUTACJA_16. Zasady opracowano zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa: Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie sposobu przeliczania na punkty poszczególnych kryteriów uwzględnianych

Czytaj Dalej

1lo

NOWY PLAN LEKCJI

Od początku maja 2016 obowiązuje nowy plan lekcji. Po otwarciu strony z planem lekcji klasy należy zwrócić uwagę na datę wygenerowania planu. Poprawna data to 2016-04-27. Jeżeli data jest starsza należy odświeżyć stronę.

IMG_6589 - Kopia

MICHAŁ SULEJA NAJLEPSZYM SPORTOWCEM ABSOLWENTEM

Spośród 42 tegorocznych absolwentów, którzy przez trzy lata reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych kapituła złożona z nauczycieli wychowania fizycznego nominowała czworo uczniów do tytułu Najlepszego Sportowca Absolwenta. Nominowani: · Wiktoria Hnat z klasy 3 B · Klaudia Kuklińska z

Czytaj Dalej

DSC_0300

AKCJA „ŻONKILE”

Muzeum POLIN w Warszawie uczciło 73. rocznicę powstania w getcie warszawskim organizując kolejną edycję akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile”. Nasza szkoła przyłączyła się do niej już po raz drugi. Tym razem przygotowane wcześniej wg otrzymanego od Muzeum szablonu kwiaty mieszkańcom naszego miasta

Czytaj Dalej

DSCF0487 (2)

LVIII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ FIZYCZNY

Dnia 12 marca br. odbył się LVIII Międzyszkolny Turniej Fizyczny, którego organizatorem był Wydział Matematyczno – Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Do konkursu przystąpiło 67 zawodników oraz 17 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. Drużyna naszej szkoły reprezentowana przez uczniów klasy III A w

Czytaj Dalej

20160419_101151

BIBLIOTEK WSZELKICH TAJEMNICE

Czy ktokolwiek zastanawiał się kiedyś, jak wygląda muzealna biblioteka? Może jest to miejsce mistyczne, ulokowane głęboko pod ziemią w mrocznych katakumbach, okryte grubym płaszczem kurzu albo wysoka wieża, do której prowadzą schody o tysiącu stopni, w której uwięziona jest królewna, śpiąca

Czytaj Dalej

IMG_6368

KLASY MEDYCZNE W PLASTINARIUM

Klasy medyczne I f i I g w piątek ( 15 kwietnia 2016 r. ) odbyły wyjazdową lekcję przedmiotową z WOK-u i z biologii. Program wycieczki do Plastinarium w Guben przewidywał zapoznanie się z budową anatomiczną człowieka i zwierząt oraz

Czytaj Dalej