Witaj, dzisiaj jest Środa, 26 października 2016
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
SONY DSC

Plan lekcji na rok szkolny 2016/2017

WAŻNE! Od poniedziałku 12 września obowiązuje nowy zmieniony plan lekcji. Plan wygenerowano 2016-09-09. UWAGA: jeżeli data jest inna należy odświeżyć stronę. PLAN MOŻNA ODCZYTAĆ KLIKAJĄC NA TABLICĘ NIŻEJ.  

104_1474

NPRCZ W NASZEJ SZKOLE

Nasze liceum w roku szkolnym 2016/2017 bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Za nami WYBORY KSIĄŻEK, w których wzięły udział klasy pierwsze i drugie w sumie 325 uczniów. Oto pierwsza trzydziestka waszych zwycięzców książkowych: 1) Igrzyska śmierci, Suzanne Collins

Czytaj Dalej

Widok fasady

KONKURSY DLA GIMNAZJALISTÓW

Jak co roku I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie organizuje konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów z terenu naszego powiatu. Konkursy organizowane są pod patronatem Starosty Stargardzkiego. Laureaci konkursów otrzymają dodatkowe punkty podczas procesu rekrutacji do naszej szkoły. BROSZURA

Czytaj Dalej

IMAG3919_BURST001

POMAGAMY

16 października został ogłoszony Światowym Dniem Walki z Głodem. Ma on na celu przypomnieć nam, jak wiele osób dotyka problem nędzy i ubóstwa, jak wiele osób zmaga się z ciągłym głodem. Nie tylko w krajach trzeciego świata, dotkniętych wojną, kataklizmami,

Czytaj Dalej

SONY DSC

PIERWSZY WYJAZD JUŻ ZA NAMI

W dniach 2.10-4.10.2016 r. klasa IE wraz z opiekunami uczestniczyła w wyjeździe do Czaplinka. Czas integracji wypełniony był różnorodnymi zajęciami. Uczestniczyliśmy w rozgrywkach sportowych i grach terenowych, dzięki którym lepiej poznaliśmy malowniczy Czaplinek. Rozgrywki paintballowe ukazały nasz waleczny charakter przypieczętowany licznymi

Czytaj Dalej

DSC_1729

WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO RADY SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO

11.10.2016 odbyły się wybory Przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wybierali spośród zgłoszonych kandydatów: K.Ciemielewska 2c, J.Mysiorek 2f, M.Pułka 2a, B.van Wijgerden 2c, N.Wojtkowiak 2c oraz J.Wydro 2c. Najwięcej głosów uzyskała Julia Mysiorek, uczennica klasy 2f, która tym samym została wybrana na

Czytaj Dalej