Witaj, dzisiaj jest Poniedziałek, 19 lutego 2018
  • Szkoła roku
  • Filmy promujące szkołe
  • Filmy z imprez szkolnych
Aktualności Szkolneinformacje | wydarzenia | ogłoszenia
ZKO

KOMUNIKAT KURATORIUM

Komunikat dla Rodziców Decyzją Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, na podstawie zdiagnozowanych potrzeb rodziców oraz w związku ze zmianami dotyczącymi organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wynikającymi z przepisów rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących w szczególności: warunków organizowania kształcenia,

Czytaj Dalej

szkola

KONKURSY DLA GIMNAZJALISTÓW 2017/2018

I Liceum Ogólnokształcące co roku organizuje konkursy przedmiotowe dla uczniów Gimnazjum. Laureaci i osoby wyróżnione w naszych konkursach otrzymują punkty preferencyjne podczas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nazwa konkursu Termin zgłoszeń Termin eliminacji XIX Konkurs Biologiczny 20.12.2017r.

Czytaj Dalej

SONY DSC

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018

Opublikowano nowy plan lekcji Plan wygenerowano 2017-12-22. UWAGA: jeżeli data jest inna należy odświeżyć stronę. PLAN MOŻNA ODCZYTAĆ KLIKAJĄC NA TABLICĘ.

IMG_20180213_124541

SIATKARKI STAREGO NAJLEPSZE W POWIECIE

13 lutego 2018 r w Hali Miejskiej odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce. Skład reprezentacji : Mazur Lena 1d, Zaręba Wiktoria 1e,

Czytaj Dalej

IMG_2438

WYCIECZKA DO DOBIEGNIEWA

Dnia 30 stycznia odbyła się wycieczka szkolna do Oflagu II C Woldenberg – obozu, w którym przetrzymywano oficerów WP po klęsce wrześniowej. Organizatorem była pani profesor Magdalena Roszak.

27652876_406590076459776_149630765_o

NASI UCZNIOWIE W TEATRZE WSPÓŁCZESNYM W SZCZECINIE

Uczniowie naszej szkoły ( głównie z klasy 2A i 3F) uczestniczyli 31 stycznia 2018 r. w wycieczce do Teatru Współczesnego w Szczecinie na spektakl ,,Pan Tadeusz‘’. Widowiskowość i nietypowa interpretacja p. Ireny Jun głównego dzieła Adama Mickiewicza spotkała się z

Czytaj Dalej

20180104_082308

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

Tegoroczne święto poświęcone zostało postaciom fantastycznym w twórczości Adama Mickiewicza oraz Bolesława Leśmiana. Uczniowie klas I i II wzięli udział w konkursach: Klasy I: · na ilustrację, której bohaterami miału być postacie fantastyczne z utworów Adama Mickiewicza lub Bolesława Leśmiana;

Czytaj Dalej